Anketa

Jaké je podle vás nejlepší knížka?

Drácula (1)

Celkový počet hlasů: 15

Novinky

26.03.2013 21:09
One day, it was maybe Saturday morning, I went with my friends Dare, Sal and Mona. Dare and Sal are together in love. They are such a sweet. However it wasn´t, what I want said. This story shutn´t be about love and piece. This story is darker. Everything would be for you really scared. But don´t...
31.01.2013 11:12
It was rainny morning. Saturday morning. My celebrated day. I woke up. My littel sister still sleeping like angel. Her blond curly hair are so beautiful. Exactly like angel! I get dressed my lovely dress. Lila dress from my best friend Sam. His all name is Samuel, but he do not like it. He always...
15.04.2011 22:01
 Mezi moje nejoblíbenější knížky patří Vampýrská akademie, Škola noci, Sága prokletých, Akademie Evernight, Upíří deníky, Sukuba 1 Trápení....
15.04.2011 21:49
 Mezi moje nejoblíbenější skupiny jsou 30 seconds to mars, My chemical romance, Within temptation, The Pretty Reckless....
18.02.2011 19:47
Někdy mi přijde, že si život se mnou prostě zahrává.Jednou jde všechno jak bych chtěla ba i lépe, ale pak je tu dost častý období kdy se všechno hroutí jako domeček z karet.V tu chvíli bych nejraději ani neexistovala.Potřebovala bych prázdný pokoj a všude matrace a pořád bych do nich bušila.
14.02.2011 17:09
Rose:"Nemyslíš, že když ti Bůh dokáže odpustit, je od tebe trochu egoistický, když neodpustíš sám sobě?"

Anketa

Kdo je lepší? ;)

Upír (4)
Vlkodlak (1)
Mumie (1)
Zombie (1)
Drak (1)
Víla (1)
Elf (2)
Pegas (1)
Anděl (4)
Ďábel (1)

Celkový počet hlasů: 19